Airspray Natur Aroma Antitabák 50 ml

Cena
137 Kč

Výrobce
Saloos

Kód produktu
P00141

Do 2 týdnů u vás 🌸 Sledovat dostupnost

Airspray Natur Aroma Antitabák rychle a účinně provoní a dezinfikuje prostor. Skvělý český výrobek nesmí chybět v žádné domácnosti. Využijete jej nejen k provonění toalety, ale také během nachlazení, při migrénách a kdykoliv, kdy chcete prohloubit dýchání a osvěžit prostor kolem sebe. Svěží a optimistická směs esenciálních olejů pomáhá neutralizovat pach nejen z kouření, má také velmi příjemnou citrusovou vůni, která je vhodná zejména při stresu i únavě. Více

Airspray Natur Aroma Antitabák rychle a účinně provoní a dezinfikuje prostor. Skvělý český výrobek nesmí chybět v žádné domácnosti. Využijete jej nejen k provonění toalety, ale také během nachlazení, při migrénách a kdykoliv, kdy chcete prohloubit dýchání a osvěžit prostor kolem sebe. Svěží a optimistická směs esenciálních olejů pomáhá neutralizovat pach nejen z kouření, má také velmi příjemnou citrusovou vůni, která je vhodná zejména při stresu i únavě.

Hodí se: k provonění a dezinfekci domácnosti, kanceláře, restaurace, obchodu nebo ordinace

Vůně: svěží a citrusová, obsahuje směs esenciálních olejů

Vyrobeno: Česká republika

Balení: 50 ml

Použití: Nastříkejte do prostoru a užívejte si nevtíravou vůni esenciálních olejů.

Upozornění: Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Neužívejte vnitřně. Bez konzervačních a syntetických vonných látek.

Složení:

Alcohol denat., Parfum*, Limonene**, Citral**, Linalool**, Geraniol**

*Směs éterických olejů, **Součást éterických olejů