Airspray Natur Aroma Energie 50 ml

Cena
137 Kč

Výrobce
Saloos

Kód produktu
P00143

Do 2 týdnů u vás 🌸 Sledovat dostupnost

Airspray Natur Aroma Energie rychle a účinně provoní a dezinfikuje prostor. Skvělý český výrobek nesmí chybět v žádné domácnosti. Využijete jej nejen k provonění toalety, ale také během nachlazení, při migrénách a kdykoliv, kdy chcete prohloubit dýchání a osvěžit prostor kolem sebe. Povzbuzující směs esenciálních olejů z grepu, máty a svěžích citrusů dokonale uvolní napětí a rozproudí pozitivní energii. Pomůže při únavě, stresu a dodá dobrou náladu. Více

Airspray Natur Aroma Energie rychle a účinně provoní a dezinfikuje prostor. Skvělý český výrobek nesmí chybět v žádné domácnosti. Využijete jej nejen k provonění toalety, ale také během nachlazení, při migrénách a kdykoliv, kdy chcete prohloubit dýchání a osvěžit prostor kolem sebe. Povzbuzující směs esenciálních olejů z grepu, máty a svěžích citrusů dokonale uvolní napětí a rozproudí pozitivní energii. Pomůže při únavě, stresu a dodá dobrou náladu.

Hodí se: k provonění a dezinfekci domácnosti, kanceláře, restaurace, obchodu nebo ordinace

Vůně: svěží a energizující, obsahuje esenciální oleje z grepu, máty a citrusů

Vyrobeno: Česká republika

Balení: 50 ml

Použití: Nastříkejte do prostoru a užívejte si nevtíravou vůni esenciálních olejů.

Upozornění: Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Neužívejte vnitřně. Bez konzervačních a syntetických vonných látek.

Složení:

Alcohol denat., Parfum*, Limonene**, Citral**, Linalool**

*Směs éterických olejů, **Součást éterických olejů