Airspray Natur Aroma Levandule 50 ml

Cena
119 Kč

Výrobce
Saloos

Kód produktu
P00145

Do týdne u vás 🌸 Sledovat dostupnost
ks

K provonění a dezinfekci domácnosti, kanceláře, restaurace, obchodu nebo ordinace; užijte si naplno sílu zklidňujícího esenciálního oleje z levandule; skutečně přírodní osvěžovače vzduchu jsou velmi účinné a neobsahují rizikové látky a syntetickou parfemaci jako ty běžně dostupné. Více

Hodí se: k provonění a dezinfekci domácnosti, kanceláře, restaurace, obchodu nebo ordinace; užijte si naplno sílu zklidňujícího esenciálního oleje z levandule; skutečně přírodní osvěžovače vzduchu jsou velmi účinné a neobsahují rizikové látky a syntetickou parfemaci jako ty běžně dostupné

Vůně: uklidňující; obsahuje esenciální olej z levandule

Vyrobeno: Česká republika

Balení: 50 ml

Airspray Natur Aroma Levandule rychle a účinně provoní a dezinfikuje prostor. Skvělý český výrobek nesmí chybět v žádné domácnosti – využijete jej nejen k provonění toalety, ale také během nachlazení, při migrénách a kdykoliv, kdy chcete prohloubit dýchání a osvěžit prostor kolem sebe.

Uklidňující éterický olej z levandule patří k těm nejoblíbenějším – snižuje napětí, stres, pomáhá při nachlazení, ulevuje při bolestech hlavy a migréně. Levandule je známá pro své antiseptické a zklidňující účinky.

Použití: Nastříkejte do prostoru a užívejte si nevtíravou vůni esenciálních olejů. Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Neužívejte vnitřně.

Bez konzervačních a syntetických vonných látek.

Složení:

Alcohol denat., Parfum*, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Coumarin**

*Směs éterických olejů, **Součást éterických olejů

Parametry

Vůně Levandule