Airspray Natur Aroma Litsea cubeba 50 ml

Cena
119 Kč

Výrobce
Saloos

Kód produktu
P00146

Do týdne u vás 🌸 Sledovat dostupnost
ks

K provonění a dezinfekci domácnosti, kanceláře, restaurace, obchodu nebo ordinace; užijte si naplno sílu svěžího esenciálního oleje z litsey cubeby; skutečně přírodní osvěžovače vzduchu jsou velmi účinné a neobsahují rizikové látky a syntetickou parfemaci jako ty běžně dostupné. Více

Hodí se: k provonění a dezinfekci domácnosti, kanceláře, restaurace, obchodu nebo ordinace; užijte si naplno sílu svěžího esenciálního oleje z litsey cubeby; skutečně přírodní osvěžovače vzduchu jsou velmi účinné a neobsahují rizikové látky a syntetickou parfemaci jako ty běžně dostupné

Vůně: svěží a citrusová; obsahuje esenciální olej z litsey cubeby

Vyrobeno: Česká republika

Balení: 50 ml

Airspray Natur Aroma Litsea cubeba rychle a účinně provoní a dezinfikuje prostor. Skvělý český výrobek nesmí chybět v žádné domácnosti – využijete jej nejen k provonění toalety, ale také během nachlazení, při migrénách a kdykoliv, kdy chcete prohloubit dýchání a osvěžit prostor kolem sebe.

Povzbuzující esenciální olej z litsey cubeby je vhodný při únavě a stresu, Dodá vám dobrou náladu, harmonizuje mysl a nabije vás novou energií. Aktivuje mysl a osvěží duši.

Použití: Nastříkejte do prostoru a užívejte si nevtíravou vůni esenciálních olejů. Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Neužívejte vnitřně.

Bez konzervačních a syntetických vonných látek.

Složení:

Alcohol denat., Parfum*, Citral**, Limonene**, Linalool**, Geraniol**

*Směs éterických olejů, **Součást éterických olejů

Parametry

Vůně Litsea Cubeba