Airspray Natur Aroma Litsea cubeba 50 ml

Cena
137 Kč

Výrobce
Saloos

Kód produktu
P00146

Do 2 týdnů u vás 🌸 Sledovat dostupnost

Airspray Natur Aroma Litsea cubeba rychle a účinně provoní a dezinfikuje prostor. Skvělý český výrobek nesmí chybět v žádné domácnosti. Využijete jej nejen k provonění toalety, ale také během nachlazení, při migrénách a kdykoliv, kdy chcete prohloubit dýchání a osvěžit prostor kolem sebe. Povzbuzující esenciální olej z litsey cubeby je vhodný při únavě a stresu, dodá vám dobrou náladu, harmonizuje mysl a nabije vás novou energií. Více

Airspray Natur Aroma Litsea cubeba rychle a účinně provoní a dezinfikuje prostor. Skvělý český výrobek nesmí chybět v žádné domácnosti. Využijete jej nejen k provonění toalety, ale také během nachlazení, při migrénách a kdykoliv, kdy chcete prohloubit dýchání a osvěžit prostor kolem sebe. Povzbuzující esenciální olej z litsey cubeby je vhodný při únavě a stresu, dodá vám dobrou náladu, harmonizuje mysl a nabije vás novou energií. 

Hodí se: k provonění a dezinfekci domácnosti, kanceláře, restaurace, obchodu nebo ordinace

Vůně: svěží a citrusová, obsahuje esenciální olej z litsey cubeby

Vyrobeno: Česká republika

Balení: 50 ml

Použití: Nastříkejte do prostoru a užívejte si nevtíravou vůni esenciálních olejů.

Upozornění: Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Neužívejte vnitřně. Bez konzervačních a syntetických vonných látek.

Složení:

Alcohol denat., Parfum*, Citral**, Limonene**, Linalool**, Geraniol**

*Směs éterických olejů, **Součást éterických olejů

Parametry

Vůně Litsea Cubeba