Kávový olej 100 ml

Cena
359 Kč

Výrobce
Renovality

Kód produktu
P00230

Do týdne u vás 🌸 Sledovat dostupnost
ks

Olej ze zelených semen kávovníku je tím pravým pro příjemné masáže problémových partií. Protože má zeštíhlující a prokrvující účinky, můžete s jeho pomocí zmírnit projevy nepopulární celulitidy. Blahodárně působí i na pleť, u které pomáhá zmírnit známky stárnutí. Více

Olej ze zelených semen kávovníku je tím pravým pro příjemné masáže problémových partií. Protože má zeštíhlující a prokrvující účinky, můžete s jeho pomocí zmírnit projevy nepopulární celulitidy. Blahodárně působí i na pleť, u které pomáhá zmírnit známky stárnutí.

Hodí se: pro masáže problémových partií jako jsou bříško, paže, stehna, zadeček, pro zmírnění projevů celulitidy, k použití s masážními baňkami, pro aknózní pleť a k aplikaci na obličej proti vráskám

Účinky: zeštíhlující, prokrvující, anti-age

Vůně: neznatelná (ze zelených semen kávovníku)

Vyrobeno: Česká republika

Balení: 100 ml

Upozornění: pouze k vnějšímu použití

Použití:

  • Na obličej a tělo: Používejte na očištěnou a vlhkou pleť. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje, prohřejte v dlaních a jemně vetřete do kůže.
  • Vlasové tonikum: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do délek. Zabalte do ručníku a nechte alespoň 10 min. působit, poté opláchněte.

Složení:

Coffea Arabica Seed Oil

Parametry

Vůně Káva