Konjaková houbička 100 % čistý konjak jednorožec

Cena
373 Kč

Výrobce
The Konjak Sponge

Kód produktu
P00374

Do 2 týdnů u vás 🌸 Sledovat dostupnost

Konjaková houbička Jednorožec je vyrobena ze 100% přírodního konjaku. Je skvělým pomocníkem pro šetrné čištění pleti a domácí peeling. A protože roztomilost téhle houbičce rozhodně nechybí, rychle se stane oblíbeným designovým doplňkem každé koupelny. Po namočení je houbička hedvábně jemná, po vyschnutí pevná a lehká. 100% biologicky odbouratelná houbička se stane vaší nepostradatelnou pomůckou pro každý den. Více

Konjaková houbička Jednorožec je vyrobena ze 100% přírodního konjaku. Je skvělým pomocníkem pro šetrné čištění pleti a domácí peeling. A protože roztomilost téhle houbičce rozhodně nechybí, rychle se stane oblíbeným designovým doplňkem každé koupelny. Po namočení je houbička hedvábně jemná, po vyschnutí pevná a lehká. 100% biologicky odbouratelná houbička se stane vaší nepostradatelnou pomůckou pro každý den.

Hodí se: pro dokonalé čištění obličeje a na jemný peeling, pro citlivou, normální a mastnou pleť, ke zmenšení pórů

Účinky: čisticí

Certifikát: Vegan, Cruelty Free

Vyrobeno: Jižní Korea

Balení: 1 ks + věšáček

Velikost: 7 cm

Použití: Namočte houbičku do teplé vody a stlačením odstraňte přebytečnou vodu. Krouživými pohyby masírujte a čistěte obličej a dekolt. Po použití houbičku propláchněte a ponechte zavěšenou na vzduchu. K odličování můžete zároveň použít i svůj oblíbený gel, mléko nebo obličejové mýdlo.

Složení: 100% přírodní Konjak, bez syntetických barviv a aditiv

Parametry

Ingredience Konjak