Konjaková houbička element Země s turmalínem

Cena
318 Kč

Výrobce
The Konjak Sponge

Kód produktu
P00384

Do 2 týdnů u vás 🌸 Sledovat dostupnost

Konjaková houbička Element Země  je vyrobena ze 100% přírodního konjaku a je obohacena práškem z drahokamu turmalín. Zajistí jemný peeling a dokonalé odstranění nečistot. Turmalín detoxikuje pleť a chrání ji před nečistotami. Také zlepšuje cirkulaci krve a stimuluje obnovu buněk. Po namočení je houbička hedvábně jemná, po vyschnutí pevná a lehká. 100% biologicky odbouratelná houbička se stane vaší nepostradatelnou pomůckou pro každý den. Více

Konjaková houbička Element Země  je vyrobena ze 100% přírodního konjaku a je obohacena práškem z drahokamu turmalín. Zajistí jemný peeling a dokonalé odstranění nečistot. Turmalín detoxikuje pleť a chrání ji před nečistotami. Také zlepšuje cirkulaci krve a stimuluje obnovu buněk. Po namočení je houbička hedvábně jemná, po vyschnutí pevná a lehká. 100% biologicky odbouratelná houbička se stane vaší nepostradatelnou pomůckou pro každý den.

Hodí se: pro dokonalé čištění obličeje, na jemný peeling, pro všechny typy pleti

Účinky: čisticí, prokrvující, exfoliační

Certifikát: Vegan, Cruelty Free

Vyrobeno: Jižní Korea

Balení: 1 ks

Velikost: 7 cm

Použití: Namočte houbičku do teplé vody a stlačením odstraňte přebytečnou vodu. Krouživými pohyby masírujte a čistěte obličej a dekolt. Po použití houbičku propláchněte a ponechte zavěšenou na vzduchu. K odličování můžete zároveň použít i svůj oblíbený gel, mléko nebo obličejové mýdlo.

Složení

100% přírodní, bez syntetických barviv a aditiv

Konjak, Turmalín

Parametry

Ingredience Turmalín