Konjaková houbička s červeným jílem mořská panna

Cena
373 Kč

Výrobce
The Konjak Sponge

Kód produktu
P00387

Do 2 týdnů u vás 🌸 Sledovat dostupnost

Konjaková houbička s červeným jílem Mořská panna je vyrobena ze 100% přírodního konjaku s červeným jílem, který zajistí jemný peeling a dokonalé odstranění nečistot. Jíl je známý také pro své omlazující účinky, protože hydratuje, vyhlazuje vrásky a sjednocuje tón pleti. Po namočení je houbička hedvábně jemná, po vyschnutí pevná a lehká. 100% biologicky odbouratelná houbička se stane vaší nepostradatelnou pomůckou pro každý den. Více

Konjaková houbička s červeným jílem Mořská panna je vyrobena ze 100% přírodního konjaku s červeným jílem, který zajistí jemný peeling a dokonalé odstranění nečistot. Jíl je známý také pro své omlazující účinky, protože hydratuje, vyhlazuje vrásky a sjednocuje tón pleti. Po namočení je houbička hedvábně jemná, po vyschnutí pevná a lehká. 100% biologicky odbouratelná houbička se stane vaší nepostradatelnou pomůckou pro každý den.

Hodí se: pro dokonalé čištění obličeje, na jemný peeling, pro suchou, zralou pleť, na ekzémy a psoriázu

Účinky: čisticí, prokrvující, exfoliační

Certifikát: Vegan, Cruelty Free

Vyrobeno: Jižní Korea

Balení: 1 ks + věšáček

Velikost: 7 cm

Použití: Namočte houbičku do teplé vody a stlačením odstraňte přebytečnou vodu. Krouživými pohyby masírujte a čistěte obličej a dekolt. Po použití houbičku propláchněte a ponechte zavěšenou na vzduchu. K odličování můžete zároveň použít i svůj oblíbený gel, mléko nebo obličejové mýdlo.

Složení

100% přírodní, bez syntetických barviv a aditiv

Konjak, Červený jíl

Parametry

Ingredience Jíl