Konjaková houbička s růžovým jílem mořská panna

Cena
373 Kč

Výrobce
The Konjak Sponge

Kód produktu
P00388

Do 2 týdnů u vás 🌸 Sledovat dostupnost

Konjaková houbička s růžovým jílem Mořská panna je vyrobena ze 100% přírodního konjaku a je obohacena o francouzský růžový jíl. Zajistí jemný peeling a dokonalé odstranění nečistot. Růžový jíl je nejjemnější ze všech francouzských jílů. Obsahuje spoustu minerálů s oxidy železa a křemíkem, má uklidňující účinky, změkčuje drsnou pleť a regeneruje kožní buňky. Po namočení je houbička hedvábně jemná, po vyschnutí pevná a lehká. 100% biologicky odbouratelná houbička se stane vaší nepostradatelnou pomůckou pro každý den. Více

Konjaková houbička s růžovým jílem Mořská panna je vyrobena ze 100% přírodního konjaku a je obohacena o francouzský růžový jíl. Zajistí jemný peeling a dokonalé odstranění nečistot. Růžový jíl je nejjemnější ze všech francouzských jílů. Obsahuje spoustu minerálů s oxidy železa a křemíkem, má uklidňující účinky, změkčuje drsnou pleť a regeneruje kožní buňky. Po namočení je houbička hedvábně jemná, po vyschnutí pevná a lehká. 100% biologicky odbouratelná houbička se stane vaší nepostradatelnou pomůckou pro každý den.

Hodí se: pro dokonalé čištění obličeje, na jemný peeling, pro vysušenou, citlivou a unavenou pleť

Účinky: čisticí, prokrvující, exfoliační

Certifikát: Vegan, Cruelty Free

Vyrobeno: Jižní Korea

Balení: 1 ks + věšáček

Velikost: 7 cm

Použití: Namočte houbičku do teplé vody a stlačením odstraňte přebytečnou vodu. Krouživými pohyby masírujte a čistěte obličej a dekolt. Po použití houbičku propláchněte a ponechte zavěšenou na vzduchu. K odličování můžete zároveň použít i svůj oblíbený gel, mléko nebo obličejové mýdlo.

Složení

100% přírodní, bez syntetických barviv a aditiv

Konjak, Růžový jíl

Parametry

Ingredience Jíl