Květinová voda Neroli 50 ml

Cena
114 Kč

Výrobce
Saloos

Kód produktu
P00188

Do 2 týdnů u vás 🌸 Sledovat dostupnost

BIO Květinová voda Neroli obsahuje vodní destilát z květů hořkého pomerančovníku. Název vznikl podle princezny Anne Marie z Neroli, která používala silici ke koupelím a parfemaci. Květinová voda je vhodná pro všechny typy pleti, zvláště pro citlivou a dětskou, kterou dokonale čistí, tonizuje a hydratuje. Milá vůně pomerančových květů vám dodá energii, vitalitu a posílí koncentraci. Skvěle poslouží k osvěžení na cestách, k obkladům nebo potírání. Usnadňuje rozčesávání vlasů a regeneruje vlasovou pokožku. Zklidňuje také pokožku po holení a depilaci. Více

BIO Květinová voda Neroli obsahuje vodní destilát z květů hořkého pomerančovníku. Název vznikl podle princezny Anne Marie z Neroli, která používala silici ke koupelím a parfemaci. Květinová voda je vhodná pro všechny typy pleti, zvláště pro citlivou a dětskou, kterou dokonale čistí, tonizuje a hydratuje. Milá vůně pomerančových květů vám dodá energii, vitalitu a posílí koncentraci. Skvěle poslouží k osvěžení na cestách, k obkladům nebo potírání. Usnadňuje rozčesávání vlasů a regeneruje vlasovou pokožku. Zklidňuje také pokožku po holení a depilaci.

Hodí se: pro čištění pokožky a tonizaci, pro všechny typy pleti, včetně suché, citlivé a dětské

Účinky: čisticí, osvěžující, regenerační

Vůně: obsahuje vodní destilát z květů pomerančovníku

Certifikát: CPK

Vyrobeno: Česká republika

Balení: 50 ml

Použití: Malé množství květinové vody nastříkejte na vatový tampónek a jemně pleť dočistěte. Jemné nastříkání na obličej poslouží jako tonizace a příjemné osvěžení.

Složení:

Citrus Aurantium Amara Flower Water, Alcohol

Bez konzervačních a syntetických vonných látek.

Parametry

Vůně Neroli