Luxusní set čakrových olejů 7 Chakra Oil Set 7 × 10ml

Cena
4 099 Kč

Výrobce
April Aromatics

Kód produktu
P00037

Do týdne u vás 🌸 Sledovat dostupnost
ks

Sedm luxusních parfémových olejů pro aplikaci na čakry a k posílení aury je ideální pro každodenní použití nebo během praktikování jógy. Objevte sílu přírodních esenciálních olejů, které jsou s láskou ručně namíchané. Více

7 vůní obsahuje pouze vybrané esenciální oleje, které odpovídají vibracím každé čakry. Každá kompozice obsahuje kombinaci cca 10 éterických olejů v jojobovém oleji. Každá lahvička je navíc obohacena o sluneční světlo, milující energii, drahé kameny, Bachovy esence a barvy, které se pojí s jednotlivými čakrami. Čakrové oleje mohou pomoct v rozpouštění blokád v těle a mysli.

Sada obsahuje:

1 Olej pro kořenovou čakru (múládhára)

2 Olej pro sakrální pupeční čakru (svádhišthána)

3 Olej pro čakru solar plexus (manipúra)

4 Olej pro srdeční čakru (anáhata)

5 Olej na hrdelní čakru (višúddhi)

6 Olej pro čakru v oblasti třetího oka (adžňá)

7 Olej pro korunní čakru (sahasrára)

Použití: Aplikujte vůni na pulzní body – na zápěstí, jamky pod ušními boltci, jamky na předloktí, aby se dokonale rozvinula.

Nádhernou značku luxusních vůní April Aromatics stvořila parfumérka Tanja Bochnig. Vystudovala aromaterapii, věnovala se botanice a přírodní parfumerii u věhlasných expertů. Je také profesionální lektorkou jógy a autorkou metody Aromayoga®. Její zkušenosti a zážitky z cestování po celém světě se ze zrcadlí v nádherném portfoliu vůní, které vytvořila. Emoce, zážitky a vzpomínky z Paříže, Londýna a New Yorku nyní využívá k vytváření inspirativních kompozic v Berlíně, kde všechny vůně vznikají. Tanja věří v obrovskou sílu přírody, její bohatství a v holistický přístup ke zdraví. Vůně dokáží léčit duši i tělo a pomáhají nám prožít život v plnosti a radosti ze smyslových požitků.

Luxusní vůně April Aromatics jsou skutečně přírodní, neobsahují živočišné ingredience a jsou magicky krásné.

Složení:

Simmondsia Chinensis*, Lavandula Angustifolia*, Eucalyptus Globulus*, Citrus Paradisi*, Pelargonium Graveolens*, Boswellia Carterii*, Salvia Officinalis*, Matricaria Chamomilla*, Cananga Odorata*, Citrus Aurantifolia*, Pogostemon Cablin*, Canarium Luzonicum*, Rosa Centifolia, Parfum**, Limonene, Citronellol, Geraniol

*Z kontrolovaného ekologického zemědělství, **Z esenciálních olejů

Všechny ingredience jsou 100% přírodního původu