Mini konjaková houbička s heřmánkem liška

Cena
230 Kč

Výrobce
The Konjak Sponge

Kód produktu
P00377

Do 2 týdnů u vás 🌸 Sledovat dostupnost

Mini konjaková houbička s heřmánkem Liška je vyrobena ze 100% přírodního konjaku a obohacená heřmánkem. Zajistí jemný peeling a dokonalé odstranění nečistot. Heřmánek je známý pro své hojivé a uklidňující účinky. Po namočení je houbička hedvábně jemná, po vyschnutí pevná a lehká. 100% biologicky odbouratelná houbička se stane vaší nepostradatelnou pomůckou pro každý den. Více

Mini konjaková houbička s heřmánkem Liška je vyrobena ze 100% přírodního konjaku a obohacená heřmánkem. Zajistí jemný peeling a dokonalé odstranění nečistot. Heřmánek je známý pro své hojivé a uklidňující účinky. Po namočení je houbička hedvábně jemná, po vyschnutí pevná a lehká. 100% biologicky odbouratelná houbička se stane vaší nepostradatelnou pomůckou pro každý den.

Hodí se: pro dokonalé čištění obličeje, na jemný peeling, pro suchou a citlivou pleť

Účinky: čisticí, prokrvující, exfoliační

Certifikát: Vegan, Cruelty Free

Vyrobeno: Jižní Korea

Balení: 1 ks

Velikost: 5 cm

Použití: Namočte houbičku do teplé vody a stlačením odstraňte přebytečnou vodu. Krouživými pohyby masírujte a čistěte obličej a dekolt. Po použití houbičku propláchněte a ponechte zavěšenou na vzduchu. K odličování můžete zároveň použít i svůj oblíbený gel, mléko nebo obličejové mýdlo.

Složení

100% přírodní, bez syntetických barviv a aditiv

Konjak, Heřmánek

Parametry

Ingredience Heřmánek