Moringový olej 100 ml

Cena
406 Kč

Výrobce
Renovality

Kód produktu
P00315

Do 2 týdnů u vás 🌸 Sledovat dostupnost

Moringový olej je doslova nabitý skvělými účinky. Přispívá ke sjednocení tónu pleti, ošetří pigmentové skvrny, jizvy po akné i vrásky, pomáhá také s regenerací suché, zralé a aknózní pleti. Mimo pleť je také možné olej použít pro péči o vlasy a pokožku hlavy. Skvěle funguje na vlasové zábaly a pomáhá v boji proti lupům a svědění hlavy. Více

Moringový olej je doslova nabitý skvělými účinky. Přispívá ke sjednocení tónu pleti, ošetří pigmentové skvrny, jizvy po akné i vrásky, pomáhá také s regenerací suché, zralé a aknózní pleti. Mimo pleť je také možné olej použít pro péči o vlasy a pokožku hlavy. Skvěle funguje na vlasové zábaly a pomáhá v boji proti lupům a svědění hlavy.

Hodí se: ke sjednocení tónu pleti, na ošetření pigmentových skvrn a jizev po akné, na vlasové zábaly, proti lupům a svědění hlavy, jako prevence předčasného stárnutí pleti, k ošetření vrásek, k regeneraci suché, zralé a aknózní pleti

Účinky: anti-age, regenerační, pečující

Vůně: neobsahuje esenciální oleje

Vyrobeno: Česká republika

Balení: 100 ml

Upozornění: Produkt je určený pouze k vnějšímu užití.

Použití:

  • Na obličej a tělo: Používejte denně, ideálně večer na očištěnou a vlhkou pleť. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje, prohřejte v dlaních a jemně vetřete do kůže.
  • Na vlasy: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do délek. Zabalte do ručníku a nechte alespoň 10 min. působit, poté opláchněte.

Složení:

Moringa Oleifera Seed Oil

Parametry

Ingredience Moringa