Rostlinná barva na vlasy Černá Khadi 100g

Cena
285 Kč

Výrobce
Khadi

Kód produktu
P00352

Do 2 týdnů u vás 🌸 Sledovat dostupnost

Rostlinná Khadi vytvoří na vlasech neodolatelný černý odstín, který vám bude závidět i Sněhurka. Produkt je výhradně přírodní, bez syntetických pigmentačních přísad a parfemací, zvýrazňovačů barev, kovových solí a konzervačních látek. Díky svému složení vlasy nepoškozuje, ale naopak pečuje o jejich zdraví a kvalitu. Více

Rostlinná Khadi vytvoří na vlasech neodolatelný černý odstín, který vám bude závidět i Sněhurka. Produkt je výhradně přírodní, bez syntetických pigmentačních přísad a parfemací, zvýrazňovačů barev, kovových solí a konzervačních látek. Díky svému složení vlasy nepoškozuje, ale naopak pečuje o jejich zdraví a kvalitu.

* Výsledný odstín je závislý na tom, jakou barvu Vaše vlasy přirozeně mají.

* Pokud máte blond nebo šedé vlasy, které byste ráda nabarvila na černo, použijte dvoukrokovou metodu. Nejprve aplikujte Khadi Čistá henna, která vlasy předpigmentuje a následně ve stejný den použijte Khadi Černá.

Použití:

1) Smíchejte v závislosti na délce Vašich vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě 50°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 - 100 g prášku.

2) Pastu naneste co možná nejteplejší, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy.

3) Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě obarvení. Čím déle necháte barvu na vlasech působit, tím intenzivnější bude výsledná barva.  

4) Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den. 

Složení:

Indigofera tinctoria (indigo), Lawsonia inermis (henna), Emblica officinalis (amla)