Rostlinná barva na vlasy Čistá Henna Khadi 100g

Cena
285 Kč

Výrobce
Khadi

Kód produktu
P00351

Do 2 týdnů u vás 🌸 Sledovat dostupnost

Rostlinná barva na vlasy Khadi Čistá henna dodává světlým vlasům přirozenou hennově červenou barvu a tmavším vlasům mahagonový až třešňově mahagonový tón. Barva je čistě přírodní, bez syntetických barvicích složek, zvýrazňovačů, kovových solí či konzervantů. Díky svému složení dodává barva vlasům zároveň výrazný lesk a objem. Více

Rostlinná barva na vlasy Khadi Čistá henna dodává světlým vlasům přirozenou hennově červenou barvu a tmavším vlasům mahagonový až třešňově mahagonový tón. Barva je čistě přírodní, bez syntetických barvicích složek, zvýrazňovačů, kovových solí či konzervantů. Díky svému složení dodává barva vlasům zároveň výrazný lesk a objem.

* Výsledný tón závisí na přirozené barvě Vašich vlasů. Jemné vlasy se barví intenzivněji než silné vlasy.   

* Kromě samostatného použití můžete používat tento odstín i jako přídavek do ostatních odstínů Khadi, a to za účelem dodání červených tónů výsledné barvě. Používá se rovněž pro předpigmentaci vlasů při dvoukrokové metodě barvení šedých vlasů na tmavý odstín. 

Použití:

1) Smíchejte v závislosti na délce Vašich vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě cca 90°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 - 100 g prášku.

2) Pastu naneste co možná nejteplejší, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy.

3) Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě obarvení. Čím déle necháte barvu na vlasech působit, tím intenzivnější bude výsledná barva.

4) Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den. 

Složení:

Lawsonia inermis (henna)