Rostlinná barva na vlasy Čisté indigo Khadi 100g

Cena
285 Kč

Výrobce
Khadi

Kód produktu
P00353

Do 2 týdnů u vás 🌸 Sledovat dostupnost

Tato rostlinná barva Khadi dodá Vašim vlasům tóny černé s chladným modrým nádechem. Khadi Černá je 100% přírodní barva na vlasy bez syntetických pigmentačních přísad a parfemací, zvýrazňovačů barev, kovových solí a konzervačních látek.  Více

Tato rostlinná barva Khadi dodá Vašim vlasům tóny černé s chladným modrým nádechem. Khadi Černá je 100% přírodní barva na vlasy bez syntetických pigmentačních přísad a parfemací, zvýrazňovačů barev, kovových solí a konzervačních látek. 

* Výsledná barva závisí na stávající barvě Vašich vlasů.

* Pokud máte blond nebo šedé vlasy, které byste ráda nabarvila na černo, použijte dvoukrokovou metodu. Nejprve aplikujte Khadi Čistá henna, která vlasy předpigmentuje a následně ve stejný den použijte Khadi Čisté indigo.

* Do odstínu Čisté indigo nepřidávejte žádné okyselující přísady. Tedy ani Khadi prášek Amla, vzhledem k vysokému obsahu vitamínu C.

Použití:

1) Smíchejte v závislosti na délce Vašich vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě 50°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 - 100 g prášku.

2) Pastu naneste co možná nejteplejší, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy.

3) Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě obarvení. Čím déle necháte barvu na vlasech působit, tím intenzivnější bude výsledná barva.

4) Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den.

Složení:

Indigofera tinctoria (indigo)