Šípkový olej 100 ml

Cena
429 Kč

Výrobce
Renovality

Kód produktu
P00236

Do 2 týdnů u vás 🌸 Sledovat dostupnost

Šípky obsahují spoustu důležitých vitaminů, zejména pak vitamin C. Mimo tento benefit je šípek také kouzelným pomocníkem v péči o pleť. Šetrně se postará o suchou a zralou pleť, kterou regeneruje a má příznivý vliv na její vitalitu. Tento za studena lisovaný olej se snadno vstřebává a nezanechává mastný film. Lze jej používat v čisté formě, jako vlasový zábal, nebo třeba přidávat do krémů a pleťových mlék. Více

Šípky obsahují spoustu důležitých vitaminů, zejména pak vitamin C. Mimo tento benefit je šípek také kouzelným pomocníkem v péči o pleť. Šetrně se postará o suchou a zralou pleť, kterou regeneruje a má příznivý vliv na její vitalitu. Tento za studena lisovaný olej se snadno vstřebává a nezanechává mastný film. Lze jej používat v čisté formě, jako vlasový zábal, nebo třeba přidávat do krémů a pleťových mlék. 

Hodí se: pro všechny typy pokožky, zejména pak pro suchou a zralou pleť a pro vlasové zábaly

Účinky: pečující, regenerační, anti-age

Vůně: přirozená vůně šípků, neobsahuje esenciální oleje

Vyrobeno: Česká republika

Balení: 100 ml

Upozornění: pouze k vnějšímu použití

Použití:

  • Na obličej a tělo: Používejte denně, ideálně večer na očištěnou a vlhkou pleť. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje, prohřejte v dlaních a jemně vetřete do kůže.
  • Na vlasy: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do délek. Zabalte do ručníku a nechte alespoň 10 min. působit, poté opláchněte.

Složení:

Rosa Rubiginosa Seed Oil

Parametry

Vůně Růže